Ioan Repede, fost director general Rombat, fondator al Liceului Logos, cetățean de onoare al Bistriței și al județului, s-a stins azi noapte din viață. „Îi suntem recunoscători pentru contribuția sa valoroasă și pentru exemplul de devotament și profesionalism”, au transmis colegii săi de la Rombat. The post DOLIU: Ioan Repede, fost director general Rombat și fondatorul Liceului Logos, a trecut în neființă: „Un profesionist desăvârșit, un exemplu de seriozitate, modestie și devotament” appeared first on Bistrițeanul.ro.
DOLIU: Ioan Repede, fost director general Rombat și fondatorul Liceului Logos, a trecut în neființă: „Un profesionist desăvârșit, un exemplu de seriozitate, modestie și devotament”
- de Bistriteanul
- 2025/11/06 06:12
