Miercuri, 15 octombrie 2025, în Bistrița și în localitățile componente se colectează pubela verde pentru deșeurile reciclabile din sticlă, ne reamintește ADI Deșeuri BN. The post Pubela verde pentru deșeurile reciclabile din sticlă se colectează miercuri, 15 octombrie appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Pubela verde pentru deșeurile reciclabile din sticlă se colectează miercuri, 15 octombrie
- de Bistriteanul
- 2025/10/14 05:47
Alte știri din Bistriteanul
- de Bistriteanul
- 2025/10/14 05:25
- de Bistriteanul
- 2025/10/14 05:25
- de Bistriteanul
- 2025/10/13 16:31
- de Bistriteanul
- 2025/10/13 12:35
