Comisariatul Județean pentru Protecția Consumatorilor s-a autosesizat în cazul pachetului de biscuiți primit de un elev din clasa pregătitoare, de la Colegiul Național „Andrei Mureșanu”, vineri, la școală. Insecta, moartă, se afla în punga sigilată cu biscuiți. Vicepreședintele CJ, Dan Tamaș a precizat și el că se va purta o discuție cu producătorul, putându-se merge […] The post Protecția Consumatorilor s-a autosesizat în cazul biscuiților cu lăcustă primiți de un elev de la o școală din Bistrița appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Protecția Consumatorilor s-a autosesizat în cazul biscuiților cu lăcustă primiți de un elev de la o școală din Bistrița
- de Bistriteanul
- 2025/09/29 13:10
