Oamenii fără adăpost fac foc pentru a se încălzi, neluând în seamă pericolele ce pot apărea

Vremea s-a răcit considerabil în ultimele zile. Iar persoanele fără adăpost caută soluții să se încălzească. Chiar dacă aceasta înseamnă foc lângă calea ferată… Temperaturile au scăzut simțitor de la jumătatea săptămânii trecute încoace. Chiar dacă peste zi e soare, serile devin friguroase. În acest context, persoanele fără adăpost caută soluții să se încălzească. Și […] The post Oamenii fără adăpost fac foc pentru a se încălzi, neluând în seamă pericolele ce pot apărea appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul