Consiliul Județean Bistrița-Năsăud: Publicul este invitat să participe la Elaborarea Planului de Amenajare a Teritoriului Județean

Consiliul Județean Bistrița-Năsăud: Publicul este invitat să transmită observații și propuneri în legătură cu Planul de Amenajare a Teritoriului Județean Bistrița-Năsăud. Totodată, publicul este invitat să participe la ședința de lucru din 2 octombrie 2025, ora 1200, care va avea loc în Sala Aula Magna a Extensiei Bistrița a UBB. The post Consiliul Județean Bistrița-Năsăud: Publicul este invitat să participe la Elaborarea Planului de Amenajare a Teritoriului Județean appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul