Mâine, 24 septembrie, se colectează pubela galbenă în Unirea, Viișoara, Sărata, Ghinda, Sigmir și Slătinița

Miercuri, 24 septembrie 2025, se colectează pubela galbenă pentru deșeurile reciclabile din plastic / metal în Unirea, Viișoara, Sărata, Ghinda, Sigmir și Slătinița - ne reamintește ADI Deșeuri BN. The post Mâine, 24 septembrie, se colectează pubela galbenă în Unirea, Viișoara, Sărata, Ghinda, Sigmir și Slătinița appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul