În premieră la Bistrița, ieri, de Ziua Internațională a Sănătății mintale, în aula Universității Babeș Bolyai Extensia Bistrița, a debutat simpozionul „Dialoguri cuMinți”. Evenimentul organizat de Colegiul Psihologilor Bistrița-Năsăud a reunit aproape 200 de specialiști, dar și bistrițeni interesați de temele extrem de actuale propuse de organizatori. Evenimentul continuă și astăzi. Publicul larg este de […] The post FOTO: Sănătatea mintală, la fel de importantă precum cea fizică. În premieră, la Bistrița, un dialog deschis între psihologi și psihiatri appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
FOTO: Sănătatea mintală, la fel de importantă precum cea fizică. În premieră, la Bistrița, un dialog deschis între psihologi și psihiatri
- de Bistriteanul
- 2025/10/11 06:30
