Felicitări doamna Andreea: Un portmoneu pierdut în parc a ajuns la proprietar

Un gest de omenie care îi va fi greu să îl uite, a avut loc ieri, în Parcul Municipal. O femeie a găsit un portmoneu, în Parcul Municipal. L-a predat Poliției Locale care l-a dus la proprietar. Un gest de omenie a adus bucurie unui tânăr. O bistrițeancă a găsit un portmoneu, cu bani și […] The post Felicitări doamna Andreea: Un portmoneu pierdut în parc a ajuns la proprietar appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul