INCONȘTIENȚĂ: A aprins focul lângă o magistrală de gaz! Arsă la buzunare de jandarmi

O femeie a fost amendată de jandarmi cu 30.000 de lei, aseară. Aceasta a aprins mai multe deșeuri voluminoase lângă o magistrală de gaz. Jandarmii au fost solicitați azi-noapte să intervină în zona Drumului Cetății din Bistrița. Un fum înnecăcios acoperea zona, după ce o persoană a aprins focul. Jandarmii au găsit locul și, o […] The post INCONȘTIENȚĂ: A aprins focul lângă o magistrală de gaz! Arsă la buzunare de jandarmi appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul