FOTO: O mașină a ajuns cu roțile-n sus, între Orheiu Bistriței și Ragla

O mașină a ajuns cu roțile-n sus, în această dimineață, între localitățile Orheiu Bistriței și Ragla. Se pare că o persoană ar fi fost rănită. Un echipaj de prim ajutor SMURD și un echipaj de pompieri pentru asigurarea măsurilor specifice intervin la un accident rutier produs între localitățile Orheiu Bistriței și Ragla. Din primele informații, […] The post FOTO: O mașină a ajuns cu roțile-n sus, între Orheiu Bistriței și Ragla appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul