„Programul Săptămâna Verde, derulat în școlile din Bistrița-Năsăud, este un prilej foarte bun pentru a discuta cu elevii despre importanța colectării selective a deșeurilor. Despre reciclarea lor, despre respectul pentru natură și pentru comunitatea din care facem parte”, precizează ADI Deșeuri BN. The post FOTO: Acțiuni de conștientizare ale ADI Deșeuri, în Săptămâna verde, la Bistrița appeared first on Bistrițeanul.ro.
FOTO: Acțiuni de conștientizare ale ADI Deșeuri, în Săptămâna verde, la Bistrița
- de Bistriteanul
- 2025/10/28 05:48
