Mâine, 29 octombrie, se colectează pubela galbenă în Unirea, Viișoara, Sărata, Ghinda, Sigmir și Slătinița

Miercuri, 29 octombrie 2025, se colectează PUBELA GALBENĂ în toate localitățile componente ale municipiului Bistrița – Unirea, Viișoara, Sărata, Ghinda, Sigmir și  Slătinița - ne reamintește ADI Deșeuri BN. The post Mâine, 29 octombrie, se colectează pubela galbenă în Unirea, Viișoara, Sărata, Ghinda, Sigmir și Slătinița appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul