Militari înarmați – prezenți în intersecțiile din partea de sus a Bistriței

Mai mulți militari înarmați au fost observați astăzi, în intersecțiile din partea de sus a Bistriței, în special de pe Calea Moldovei. Aceștia supraveghează convoaiele de personal și tehnică militară din cadrul Brigăzii 81 Mecanizate „General Grigore Bălan” care se desfășoară spre terenurile de instrucție din apropierea cazărmilor, pentru activități de pregătire practic-aplicativă. Militarii înarmați […] The post Militari înarmați – prezenți în intersecțiile din partea de sus a Bistriței appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul