CS Gloria Bistrița – CSM București: Am jucat, s-a rezolvat…nu se poate!

Etapa cu numărul 7 din Liga Florilor a adus în TeraPlast Arena, campioana României la handbal feminin CSM București, echipă împotriva căreia a jucat formația de suflet a bistrițenilor, CS Gloria Bistrița. O echipă precum CSM București care nu se află în cea mai  bună perioada a sa putea fi bătută, asta dacă echipa de […] The post CS Gloria Bistrița – CSM București: Am jucat, s-a rezolvat…nu se poate! appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul