Clubul Gloria Bistrița mai primește un milion de lei de la Primăria Bistrița. Patru consilieri locali s-au opus proiectului

Pe masa consilierilor locali ai municipiului Bistrița, la ședința de astăzi, a fost și un proiect de hotărâre care prevede suplimentarea cu încă un milion de lei a sumei de 17,5 milioane de lei alocată la început de an Clubului Gloria Bistrița. A fost cel mai discutat proiect, iar patru consilieri s-au opus acestei alocări. […] The post Clubul Gloria Bistrița mai primește un milion de lei de la Primăria Bistrița. Patru consilieri locali s-au opus proiectului appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul