FOTO – NESIMȚIRE: Și-a aruncat gunoaiele pe malul Someșului, lângă podul nou de la Beclean!

Un bărbat din Beclean a fost amendat cu 3.000 de lei după ce și-a aruncat gunoaiele lângă podul nou de la Beclean, pe malul Someșului. „Cine nu are respect față de natură și față de comunitatea din care face parte va fi sancționat! Pentru abandonarea de deșeuri în natură primești amendă!” – transmite ADI Deșeuri […] The post FOTO – NESIMȚIRE: Și-a aruncat gunoaiele pe malul Someșului, lângă podul nou de la Beclean! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul