Astăzi, polițiștii Secției 4 Poliție Rurală Beclean au depistat în trafic, pe Drumul Județean 151, în localitatea Șieu-Odorhei, un bărbat de 33 de ani, din Bichigiu, care conducea un motoscuter fără plăcuțe de înmatriculare sau înregistrare. În urma verificărilor, polițiștii au stabilit că acesta nu deține permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule. Totodată, […] The post Șieu-Odorhei: Mort de beat și fără permis, la plimbare cu motoscuterul! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Șieu-Odorhei: Mort de beat și fără permis, la plimbare cu motoscuterul!
- de Bistriteanul
- 2025/09/23 11:43
