Sportivii din Bistrița-Năsăud au obținut anul trecut 474 de medalii la competițiile naționale și internaționale la care au participat. Aceste rezultate demonstrează valoarea sportivilor, dar și pregătirea profesională a antrenorilor și a tuturor celor implicați în sistemul sportului de performanță județean – a explicat astăzi directorul Direcției Județene pentru Sport și Tineret Bistrița-Năsăud, Annamaria Antal, […] The post Annamaria Antal, directorul DJST BN: Bilanț pozitiv, anul trecut, pentru sportul din Bistrița-Năsăud! appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
Annamaria Antal, directorul DJST BN: Bilanț pozitiv, anul trecut, pentru sportul din Bistrița-Năsăud!
- de Bistriteanul
- 2025/09/24 11:07
