Potrivit directorului Agenției de Plăți și Inspecție Socială Bistrița-Năsăud, Ani Bob, 22 de șoferi trebuie să își predea permisul de conducere, afecțiunile medicale pe care le au fiind incompatibile cu condusul autoturismelor. În urma verificărilor la Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Bistrița-Năsăud și MAI, Agenția Județeană de Plăți și Inspecție Socială Bistrița-Năsăud […] The post Boala i-a lăsat fără permis! 22 de șoferi din Bistrița-Năsăud trebuie să-și predea permisul de conducere appeared first on Bistrițeanul.ro.
Boala i-a lăsat fără permis! 22 de șoferi din Bistrița-Năsăud trebuie să-și predea permisul de conducere
- de Bistriteanul
- 2025/10/30 10:05
