Doi microbiști – amendați la meciul de aseară cu FCSB! Unul a fost surprins sărind gardul pentru a ajunge pe stadion

Jandarmii bistrițeni au dat două amenzi la meciul de aseară al Gloriei Bistrița cu FCSB. Unul dintre suporteri a fost amendat după ce a intrat pe stadion cu băuturi alcoolice, în timp ce altul a fost surprins sărind gardul pentru a vedea partida de fotbal. Doi microbiști prezenți la meciul de aseară dintre Gloria Bistrița […] The post Doi microbiști – amendați la meciul de aseară cu FCSB! Unul a fost surprins sărind gardul pentru a ajunge pe stadion appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul