Jandarmii bistrițeni au dat două amenzi la meciul de aseară al Gloriei Bistrița cu FCSB. Unul dintre suporteri a fost amendat după ce a intrat pe stadion cu băuturi alcoolice, în timp ce altul a fost surprins sărind gardul pentru a vedea partida de fotbal. Doi microbiști prezenți la meciul de aseară dintre Gloria Bistrița […] The post Doi microbiști – amendați la meciul de aseară cu FCSB! Unul a fost surprins sărind gardul pentru a ajunge pe stadion appeared first on Bistrițeanul.ro.
Doi microbiști – amendați la meciul de aseară cu FCSB! Unul a fost surprins sărind gardul pentru a ajunge pe stadion
- de Bistriteanul
- 2025/10/30 08:37
Alte știri din Bistriteanul
- de Bistriteanul
- 2025/10/30 06:12
- de Bistriteanul
- 2025/10/29 15:19
- de Bistriteanul
- 2025/10/29 14:34
- de Bistriteanul
- 2025/10/29 13:42
