Bistrița ar putea avea două grădinițe noi

Primarul Gabriel Lazany a declarat, la emisiunea Bistrițeanul LIVE, că în Bistrița ar putea fi construite două grădinițe noi, una în Viișoara și una în zona de pe Valea Ghinzii. „Am transmis Ministerului Dezvoltării două posibile noi locații pentru grădinițe, una în Viișoara și una în zona de pe Valea Ghinzii. Dacă vor fi aprobate […] The post Bistrița ar putea avea două grădinițe noi appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul