Patru bărbați, cu vârste cuprinse între 20 și 36 de ani, din Bistrița și Blăjenii de Jos, au fost reținuți pentru 24 de ore după ce s-au bătut zilele trecute în fața unui club din oraș. „La data de 28 octombrie a.c., în urma cercetărilor efectuate de polițiștii Biroului de Investigații Criminale din cadrul Poliției […] The post BISTRIȚA: Patru persoane reținute după ce s-au bătut în fața unui club appeared first on Bistrițeanul.ro.
BISTRIȚA: Patru persoane reținute după ce s-au bătut în fața unui club
- de Bistriteanul
- 2025/10/29 08:00
