BISTRIȚA: Patru persoane reținute după ce s-au bătut în fața unui club

Patru bărbați, cu vârste cuprinse între 20 și 36 de ani, din Bistrița și Blăjenii de Jos, au fost reținuți pentru 24 de ore după ce s-au bătut zilele trecute în fața unui club din oraș. „La data de 28 octombrie a.c., în urma cercetărilor efectuate de polițiștii Biroului de Investigații Criminale din cadrul Poliției […] The post BISTRIȚA: Patru persoane reținute după ce s-au bătut în fața unui club appeared first on Bistrițeanul.ro.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul