Într-o singură săptămână au fost date amenzi în valoare de 70.000 de lei, pentru demararea de construcții fără autorizație, în Bistrița, a dezvăluit primarul Gabriel Lazany. Prezent la Bistrițeanul Live, primarul Gabriel Lazany a mărturisit că una dintre cele mai mari provocări de când a preluat Primăria Bistrița a fost punerea la punct a patrimoniului. […] The post Amenzi de 70.000 de lei, într-o singură săptămână, pentru demararea de construcții fără autorizație în Bistrița appeared first on Bistrițeanul.ro.
Amenzi de 70.000 de lei, într-o singură săptămână, pentru demararea de construcții fără autorizație în Bistrița
- de Bistriteanul
- 2025/10/28 13:35
