În perioada 3 – 8 noiembrie 2025, ADI Deșeuri Bistrița-Năsăud și Supercom SA derulează o nouă campanie gratuită de colectare a DEȘEURILOR VEGETALE din tot județul Bistrița-Năsăud. Programul pentru fiecare localitate: The post Campanie gratuită de colectare a DEȘEURILOR VEGETALE în Bistrița-Năsăud: Care este programul appeared first on Bistrițeanul.ro.
Campanie gratuită de colectare a DEȘEURILOR VEGETALE în Bistrița-Năsăud: Care este programul
- de Bistriteanul
- 2025/10/29 06:49
