Primarul Emil Boc a fost prezent joi la festivitățile de absolvire a elevilor de clasa a VIII-a de școlile „Octavian Goga” și „Constantin Brâncuși” din Cluj-Napoca.
Emil Boc, apel către absolvenții de gimnaziu înainte de Evaluarea Națională: „Credeți în visurile voastre și alegeți liber unde vă construiți viitorul”
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/12 10:09
