Bode, după ce i s-a cerut demisia din PNL: „NU am niciun motiv să demisionez”

Bode, după ce i s-a cerut demisia din PNL: „NU am niciun motiv să demisionez”

Lucian Bode a reacționat după ce Congresul Extraordinar al PNL i-a cerut demisia din partid.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj