Lucian Bode a reacționat după ce Congresul Extraordinar al PNL i-a cerut demisia din partid.
Bode, după ce i s-a cerut demisia din PNL: „NU am niciun motiv să demisionez”
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/21 17:13
Alte știri din Ziua de Cluj
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/21 14:59
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/21 14:16
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/21 13:14
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/21 12:46
