TÂRGOVIȘTE A RĂMAS FĂRĂ ECHIPĂ DE VOLEI

Din păcate, ceea ce se profila la începutul lunii, când s-a tras la sorți țintarul Diviziei A1 și a Cupei României la volei feminin a devenit realitate: două formații s-au retras din competiție: CSM Târgoviște și CTF Mihai I București, scrie doarvolei.ro. CSM Târgoviște – campioana ediției 2020/ 2021, dublă câștigătoare a Cupei României, în 2015/ […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita