Tânăr din Cojasca, încarcerat pentru conducere fără permis

Polițiștii din cadrul Secției nr. 3 Poliție Rurală Butimanu au pus în aplicare, în cursul zilei de ieri,  un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate emis de Judecătoria Târgoviște. Este vorba despre un bărbat de 27 de ani, din comuna Cojasca, condamnat la 2 ani și 9 luni de închisoare pentru infracțiunea de conducere a unui vehicul fără permis de conducere. Acesta a […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita