Cu trei săptămâni rămase până la startul noului sezon din Liga 2, Chindia Târgoviște, club cu mari probleme financiare, va trece printr-o schimbare majoră. Concret, clubul va intra într-un parteneriat cu Marius și Mariana-Iustina Pavel. Primul devine conducătorul de facto al clubului, iar soția lui va deveni asociat, alături de Primărie și Consiliul Județean, scrie gsp.ro. […] Articolul SOȚII PAVEL, NOII PROPRIETARI AI CHINDIEI TÂRGOVIȘTE a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/16 03:08
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/15 03:21
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/15 03:19
