Educație prin joacă și responsabilitate

 Zi memorabilă pentru copiii înscriși în programul educativ „Vacanță la bibliotecă”, care au vizitat ieri Muzeul Național al Poliției Române, într-o activitate specială organizată alături de reprezentanți ai Inspectoratului de Poliție Județean Dâmbovița și Crucea Roșie Română. Cei mici au avut parte de o experiență interactivă și instructivă, învățând cum să fie vigilenți, responsabili și în siguranță, atât în mediul online, […] Articolul Educație prin joacă și responsabilitate a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita