Sala Cinematografului Independența a fost neîncăpătoare pentru participanții și invitații la cea de a IX-a ediție a Galei Performanței în Educația Târgovișteană. O manifestare de ținută organizată de Primăria Târgoviște, prin care comunitatea, prin administrația publică locală, recompensează elevii cu cele mai bune rezultate la învățătură ori la competițiile sportive, precum și pe cei care […] Articolul Târgoviștea și-a premiat performerii în Educație! Au fost recompensați aproape 500 de elevi și sportivi de top, alături de profesorii și antrenorii care i-au pregătit a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Târgoviștea și-a premiat performerii în Educație! Au fost recompensați aproape 500 de elevi și sportivi de top, alături de profesorii și antrenorii care i-au pregătit
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/18 03:35
