USR Timiș anunţă că a atins obiectivul stabilit la startul campaniei de strângere de semnături pentru susținerea inițiativei cetățenești „Fără penali în funcții publice”. USR Timiș și voluntarii #FărăPenali au strâns 22.000 de semnături pentru campania Fără penali în funcții publice. „Mulțumim pe această cale tuturor celor care au contribuit la îndeplinirea acestui obiectiv: cetățenilor care au semnat, susținând cu semnătura lor această inițiativă esențială pentru curățarea clasei politice din România și echipelor de voluntari care și-au rupt zilnic din timpul lor liber orele petrecute la cortul «Fără penali»”, transmite coordonatorul județean al campaniei Fără Penali în Funcții Publice... The post USR Timiș a strâns 22.000 de semnături pentru campania „Fără penali în funcții publice” first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
USR Timiș a strâns 22.000 de semnături pentru campania „Fără penali în funcții publice”
- de Timpolis
- 2018/07/26 09:34
