Deputaţii de Timiş care au votat modificările la Codul de Procedură Penală

USR Timiş a făcut publică lista deputaţilor PSD şi ALDE de Timiş care au votat controversatele şi nocivele modificări aduse la Codul de Procedură Penală, despre care spun că transformă România în „paradisul infractorilor și al criminalilor”.   Dintre deputații de Timiș, au votat pentru modificări deputaţii PSD Alfred Simonis, Adrian Pau, Bianca Gavriliță, Matei Suciu şi deputatul ALDE Marian Cucşa, anunţă USR Timiş. Acestora li se alătura şi deputatul din grupul minorităţilor, Slavoliub Adnagy. Reprezentanţii USR Timiş trec în revistă şi principalele modificări nocive aduse la Codul de Procedură Penală: Ca să nu mai scrie presa despre hoțiile lor,... The post Deputaţii de Timiş care au votat modificările la Codul de Procedură Penală first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.


Citește articolul complet pe Timpolis

Alte știri din Timpolis