Poliţist auto-accidentat

Un agent al Postului de Poliţie din Bumbeşti Piţic a avut nevoie ieri de îngrijiri medicale după ce a fost implicat într-un accident rutier pe care singur l-a provocat. În cursul după-amiezii, bărbatul, în vârstă de 46 de ani, nu s-a simţit bine, el...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul