Minerii şi energeticienii, trimişi prin rotaţie în şomaj tehnic

Sindicaliştii din minerit şi energie au primit o veste nu tocmai bună la şedinţa comisiei paritare care a avut lor ieri la sediul Sucursalei Divizia Minieră (SDM) din cadrul CE Oltenia. Administraţia a transmis sindicaliştilor că toţi salariaţii vor...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul