Guvernarea Ponta a pornit de la un telefon

Victor Ponta a sărbătorit luni trei ani de când este prim ministru. "În ziua de 27 aprilie 2012, cam pe la această oră, 18.30, ajunsesem deja acasă - eram, evident, foarte fericit - m-am schimbat să plec să joc baschet. Mi-a sunat telefonul şi mi s-a...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul