Amenzi uriaşe pentru angajatorii din Târgul Auto

Inspectorii de muncă din cadrul Inspectoratului Teritorial de Muncă (ITM) Gorj au aplicat amenzi uriaşe angajatorilor din Târgul Auto depistaţi cu angajaţi la negru. Astfel, 15 angajatori au fost sancţionaţi cu 130.800 lei dintre care şapte angajator...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul