Tribunalul Cluj îi scoate din arestul la domiciliu pe patru inculpați din dosarul DNA de la Consiliul Județean Bistrița-Năsăud

Tribunalul Cluj a decis înlocuirea măsurii arestului la domiciliu cu cea a controlului judiciar pentru o perioadă de 60 de zile în cazul a patru inculpați cercetați într-un dosar de corupție instrumentat de DNA, care vizează contracte de modernizare a drumurilor județene din Bistrița-Năsăud.


Citește articolul complet pe Monitorul de Cluj

Alte știri din Monitorul de Cluj