Tribunalul Cluj a decis înlocuirea măsurii arestului la domiciliu cu cea a controlului judiciar pentru o perioadă de 60 de zile în cazul a patru inculpați cercetați într-un dosar de corupție instrumentat de DNA, care vizează contracte de modernizare a drumurilor județene din Bistrița-Năsăud.
Tribunalul Cluj îi scoate din arestul la domiciliu pe patru inculpați din dosarul DNA de la Consiliul Județean Bistrița-Năsăud
- de Monitorul de Cluj
- 2026/06/18 16:40
