Gheorghe Vlad și-a încheiat mandatul de director al Uzinei Termoelectrica Giurgiu!

Așa cum anunțam într-o ediție anterioară, mandatul directorului interimar, Gheorghe Vlad, la conducerea Uzinei Termoelectrica s-a încheiat în aceste zile. Cu această ocazie fostul director al Uzinei a ținut să facă o declarație:  „Doresc să vă mulțumesc tuturor pentru sprijinul, încrederea și colaborarea de care am avut parte în perioada în care am avut onoarea […] Articolul Gheorghe Vlad și-a încheiat mandatul de director al Uzinei Termoelectrica Giurgiu! apare prima dată în Jurnal Giurgiuvean.


Citește articolul complet pe Jurnalul Giurgiuvean

Alte știri din Jurnalul Giurgiuvean