Steaua lui Trump de pe Walk of Fame din Hollywood, vandalizată din nou (Monden)

Steaua lui Donald Trump de pe Bulevardul celebrităților din Hollywood a fost din nou vandalizată: un bărbat a distrus cu ciocanul literele aurii cu care erau scrise numele candidatului republican la alegerile prezidențiale americane și ale postului de televiziune alăturat, relatează AFP.   James Lambert Otis a declarat unei agenții de informații locală că a lovit cu ciocanul și târnăcopul steaua lui Trump de pe Walk of Fame, un loc foarte căutat de turiști la Hollywood în orașul Los Angeles. El a vrut inițial să smulgă...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau