O persoană a murit după ce a fost lovită de tren la Dumbrăvița. Mecanicul locomotivei a sunat la 112 să anunțe accidentul. Un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean s-a deplasat imediat la fața locului. Victima fost găsită cu leziuni incompatibile cu viața. Poliția de la Transporturi Feroviare a deschis o anchetă pentru a stabili împrejurările în care s-a produs tragedia.
Alte știri din Brasovul tau
- de Brasovul tau
- 2016/10/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/01 00:00
- de Brasovul tau
- 2016/10/01 00:00
