Pacienţii vor fi întrebaţi la externare, prin SMS, dacă au dat şpagă (Sanatate)

       Sondaj în rândul pacienţilor, la externarea din spitale. Vor fi întrebaţi prin SMS sau on-line dacă sunt mulţumiţi de servicii şi dacă li s-a cerut şpagă.        Şpaga din spitale va putea fi denunţată prin SMS sau online. Pacienţii care au fost trataţi într-un spital vor fi întrebaţi, printr-un sms, cum au fost trataţi şi dacă li s-a cerut şpagă pentru serviciile medicale de care au beneficiat. Acestea sunt doar două dintre cele circa 10...


Citește articolul complet pe Brasovul tau

Alte știri din Brasovul tau