Social-democratele au îmbrăcat în tricolor şi lumină Cimitirul Eroilor – GALERIE FOTO

Festivităţile desfăşurate joi la amiază în Cimitirul Pacea cu prilejul Înălţării Domnului au ieşit puţin din tiparele anilor precedenţi. Manifestările organizate de autorităţi au fost completate cu una derulată de Partidul Social Democrat.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul