Festivităţile desfăşurate joi la amiază în Cimitirul Pacea cu prilejul Înălţării Domnului au ieşit puţin din tiparele anilor precedenţi. Manifestările organizate de autorităţi au fost completate cu una derulată de Partidul Social Democrat.
Social-democratele au îmbrăcat în tricolor şi lumină Cimitirul Eroilor – GALERIE FOTO
- de Botosaneanul
- 2016/06/09 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/06/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/08 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/06/08 00:00
