Ministru Muncii a dat astăzi, 8 iunie 2016, o veste cât se poate de îmbucurătoare pentru bugetarii din toată țara. Guvernul a aprobat o ordonanță de urgență privind salarizarea.
Ministru Muncii a dat astăzi, 8 iunie 2016, o veste cât se poate de îmbucurătoare pentru bugetarii din toată țara. Guvernul a aprobat o ordonanță de urgență privind salarizarea.