De trei ori s-a încercat să se ocupe mai multe posturi de la Centrul Național de Informare și Promovare Turistică de la Botoșani. Acesta are sediul în Centrul Istoric al orașului și până la acest moment nu a fost tocmai vizibil din cauza lipsei de personal.
S-a scos la concurs postul de director unde lumea s-a umplut de rușine
- de Botosaneanul
- 2016/07/28 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/27 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/27 00:00
