La şedinţa foto oficială care a avut loc miercuri dimineaţă pe Stadionul Municipal, preşedintele consiliului de administraţie al FC Botoşani a abordat din nou tema ridicării unei noi arene.
Iftime, în ofsaid cu noul stadion: Trebuie să mă duc la Primărie să fac greva foamei?
- de Botosaneanul
- 2016/07/27 00:00
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/26 00:00
