Propunere surprinzătoare a unui patron din Liga 1:  Ce ar vrea să facă cu banii din drepturile TV

Patronul celor de la FC Botoșani, Valeriu Iftime, vine cu o propunere inedită cu privire la banii din drepturile TV. Acesta crede că acești bani ar trebui folosiți doar pentru plata salariilor.


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul