Niște elevi au participat în misiuni cu jandarmii

În perioada 13 iunie – 22 iulie 2016, 11 elevi din anul I al Școlii Militare de Subofițeri de Jandarmi ,,Petru Rareș” Fălticeni au executat primul lor stagiu de practică la Inspectoratul de Jandarmi Județean Botoșani. 


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul