În perioada 13 iunie – 22 iulie 2016, 11 elevi din anul I al Școlii Militare de Subofițeri de Jandarmi ,,Petru Rareș” Fălticeni au executat primul lor stagiu de practică la Inspectoratul de Jandarmi Județean Botoșani.
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/21 00:00
