Unul dintre cei doi viceprimari a lipsit timp de două zile din Primărie fiind plecat la București la sediul Serviciului de Telecomunicații Speciale (STS).
Alte știri din Botosaneanul
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
- de Botosaneanul
- 2016/07/20 00:00
