Viceprimarul Cosmin Andrei, chemat la o întrunire cu ”serviciile”

Unul dintre cei doi viceprimari a lipsit timp de două zile din Primărie fiind plecat la București la sediul Serviciului de Telecomunicații Speciale (STS).


Citește articolul complet pe Botosaneanul

Alte știri din Botosaneanul