Sanatoriul Podriga rămâne fără autorizație sanitară de funcționare și după Comisia de Dialog Social (CDS) întrunită luni la Prefectură special pentru deblocarea situației unității sanitare. Și aceasta după o ședință cum rar a putut fi văzută.
Șefuța care a scos din sărite conducătorii județului: Rămân 70 de bolnavi pe drumuri? Asta este – VIDEO
- de Botosaneanul
- 2016/06/13 00:00
